Můj intimní příběh

Jmenuji se Petr Ř. Máte zájem o to abych vám vyprávěl svůj příběh? Možná máte podobný problém se kterým jsem se potýkal i já. Dobrá povím vám ho. Mám malý penis. Ok, to je běžný problém nás mužů:o) ale já mám opravdu malí penis. Jeho délka je 5 cm, dokážete si to představit? A ještě stačí aby se partnerka o mě jen otřela a je po všem. Bohužel trpím syndromem malého penisu a předčasné ejakulace.

bdsm-piss-povidky-bez-registrace

Není třeba dodávat, že má přítelkyně byla postupem času naštvaná a já zoufalý. Přál jsem si najít něco, co by bylo řešením mého problému. Vyzkoušel jsem snad vše, krom chirurgického zásahu. Nic mi nepomohlo. Byl jsem opravdu nešťastný a má přítelkyně také, a trápili mě obavy, že o svou přítelkyni přijdu. Situace se stávala neudržitelnou.
Zkrátím svůj dlouhý příběh. Přítelkyně mě opustila s někým kdo jí mohl dát to co já ne. Zlomilo mi to srdce, ale co dál… Jak mám řešit svůj problém?
Jednoho dne mi kamarád řekl ať si seženu zvětšovací čerpadlo Bathmate . Jeho reference zněli dobře a nedal na něj dopustit, ale po svých zkušenostech jsem byl skeptický. Pak jsem se rozhodl ho vyzkoušet. Proč vlastně ne, když už jsem zkusil vše možné!

A jak to funguje?

Při správné aplikaci vakuové pumpy rozšiřuje komůrky v měkké tkáni penisu. Ty zůstávají rozšířené a drží se v nich více krve potřebné ke kvalitní erekci, což vede k zvětšení penisu.

Moje zkušenost:

Překvapilo mě, že Bathmate se liší od ostatních vakuových pump. Při pravidelném používání pumpa vytváří vakuu kolem penisu. Nevýhodou většiny vakuových pump je že vzniká podtlak, který vede k erekci, což při čemž se používání může stát nepohodlné. Bathmate funguje jinak. Podtlak se zde vytváří pomocí vody a ne vzduchu. Na rozdíl od standardních vakuových pump, to je docela pohodlné. Od prvního použití tohoto výrobku je můj penis pevnější.
Používám ho každý den pod sprchou po dobu 15-20 minut , a držím se přesně návodu. Kromě toho jsem se také snažím jíst s rozumem a pravidelně cvičím svůj penis ve vytrvalosti.
Po 1 měsíci, jsem rád, zjistil, že jsem vyrostl o 2,5 cm! Kromě toho, jsem schopen udržet erekci, tak dlouho aby mohl partnerce mohl poskytnout příjemný sex. Postup růstu je prý poměrně rychlí, ale já to přikládám pravidelné péči o svůj penis a pravidelnému cvičení.
Netřeba dodávat, jak moc jsem nadšený. Kdybych znal vakuovou pumpu již před tím, byl bych ušetřen spousty bolesti a utrpení.
Co se mi líbí Bathmate : Je to přirozené a efektivní. A co víc?Nezatěžuje penis a budete se sním cítit zcela pohodlně.

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení
 

bdsm_fetis_latex_spanking

Prohlížíte si web s erotickou a sexuální tématikou, pro užití tohoto webu a veškerých služeb zde poskytovaných musíte splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s nimi

1. Jsem zletilý/á a je mi více než 18 let. Jsem starší, než ukládá zákon státu, ve kterém se nacházím pro vstup na erotické stránky a není státem, ve kterém je vstup na erotické stránky zakázán/omezen

2. Materiály na této stránce jsou určené jen pro soukromé využití a jen pro mou potřebu

3. Na stránky vstupuji dobrovolně a nijak mne erotický materiál nepohoršuje

4. Budu dbát na to, abych neumožnil přístup na tyto stránky osobě mladší 18-ti let

5. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami a jsem si vědom/a, že za porušení těchto pravidel mi hrozí občanskoprávní, nebo trestní stíhání

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení