Jak zlepšit sexuální výkonnost

Afrodiziakum je látka, která působí v mysli a vyvolává sexuální vzrušení, erotickou náladu a zvýšenou chuť na sex.

Některé potraviny mohou mít přímý vliv na náš sexuální život a označujeme jejich afrodiziakum. Ovlivňují naše hormony, chemii mozku, energetickou hladinu a hladinu stresu. Některé potraviny mají psychoaktivní vlastnosti a mohou zvýšit průtok krve do pohlavních orgánů.

jak-zlepsit-sexualni-vykonost

Med

Možná jste netušili, že i med patří mezi afrodiziakum. Med se vyrábí přes opylování a je symbolem plození. Zajímavou informací je, že slovní spojení “líbánky” dostalo své pojmenování od medoviny, alkoholického nápoje vyrobeného z medu. Podával se ženichovi a nevěstě před jejich svatební nocí. Také obsahuje bor, který pomáhá regulovat estrogen a testosteron a zajišťuje přirozenou energetickou podporu.

Chili papričky

Kapsaicin je chemická látka, kterou obsahují toto ohnivé jídlo. Zvyšuje krevní oběh, přivádí krev do žil a stimuluje nervová zakončení takže se snadněji dostanete do varu.

Chřest a Avokádo

Vitamin E v těchto zelených potravinách pomáhá chrlit hormony jako testosteron, estrogen, progesteron, které cirkulují průtok v krvi a stimulují sexuální reakce jako je otok klitorisu a vaginální lubrikace. Taktiež vplýva pozitívne na libido.

Banány

Jeho tvar je propojen s mužským pohlavním orgánům a je zřejmě, že funguje jako afrodiziakum. Obsahuje draslík, hořčík a vitaminy skupiny B. Obsahuje také chelatační minerály a bromeliad, přičemž pomáhá zvyšovat mužské libido.

Bazalka

Bazalka dokáže jídlo krásné rozvoní a díky ní pokrmy chutnají lépe. Má výrazné blahodárné účinky pro lidský organismus. Bazalka má fantastickou vůni, která má prý afrodiziakální účinek. Přidejte bazalku do omáčky a uvidíte jak se vám rozbuší srdce a probudí ve vás skryté touhy. Bazalka je často používána v italské kuchyni a možná právě díky ní jsou Italové takoví vášniví.

Ústřice

Ústřice a afrodiziakum. Kdo by o tom neslyšel. Tyto korýši mají vysoký obsah zinku a minerálů, který zvyšují produkci testosteronu, a ztopoření penisu, který je spojován s nabuzení sexuálního náboje. Některé hypotézy tvrdí, že nejde ani tak o chuť ústřic, ale o jejich nápadnou podobu s ženskými pohlavními orgány. Pro zvýšení účinku je kombinujte s vínem.

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení
 

bdsm_fetis_latex_spanking

Prohlížíte si web s erotickou a sexuální tématikou, pro užití tohoto webu a veškerých služeb zde poskytovaných musíte splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s nimi

1. Jsem zletilý/á a je mi více než 18 let. Jsem starší, než ukládá zákon státu, ve kterém se nacházím pro vstup na erotické stránky a není státem, ve kterém je vstup na erotické stránky zakázán/omezen

2. Materiály na této stránce jsou určené jen pro soukromé využití a jen pro mou potřebu

3. Na stránky vstupuji dobrovolně a nijak mne erotický materiál nepohoršuje

4. Budu dbát na to, abych neumožnil přístup na tyto stránky osobě mladší 18-ti let

5. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami a jsem si vědom/a, že za porušení těchto pravidel mi hrozí občanskoprávní, nebo trestní stíhání

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení