Chci mít větší penis

Zvětšení penisu, jakou zvolit metodu

Pokud chcete zvětšit penis, můžete být zaskočeni množstvím produktů a jak si mezi nimi vybrat ten vhodný právě pro vás? Na trhu jsou tisíce produktů a každý je nejlepší:o) ale jak se v tom orientovat? Po zvážení přichází v úvahu jen několik metod, pokud tedy vyloučíme chirurgické zvětšení penisu, ale každá z nich má jak své klady tak i zápory.

Penis Pills

Výživové doplňky na podporu erekce a zvětšení penisu prochází v posledních letech svou revoluci a jsou velmi populární. Ale nenechte se zmást, žádná pilulka vám penis nezvětší. Tyto výživové doplňky mají za účel pouze podporu erekce. Fungují na základě zlepšení průtoku krve do vašeho penisu. Vaše erekce je tak pevnější a déle vydrží, ale pravděpodobně jste si již vyzkoušeli, že vám penis nezvětší. Jejich aplikace je snadná, ale je třeba je používat dlouhodobě.

Penis Extender

Nástavce fungují tím způsobem, že natáhnou váš penis, tím vznikají drobné trhlinky v tkáni penisu. Ty se zacelují způsobem, že jsou vyplňovány buňkami při buněčném dělení. Při pravidelném používání se váš penis stane delší a širší. První výsledky se projeví obvykle po 6 měsících. Navzdory tvrzením, nárůst není až tak markantní. Můžete očekávat zvětšení délky asi o 20-30% a o něco méně pokud jde o objem. I když tato metoda se zdá být účinnou, může jít o metodu velmi bolestivou. Berte v úvahu, že přístroj budete používat i několik hodin denně. V neposlední řadě musíte být velmi obezřetní při výběru přístroje. Levné verze jsou většinou neúčinné a mohou dokonce poškodit tkáně penisu.

zvetseni-penisu-bdsm-magazin-videa-zdarma

Pumpy

Vákuové pumpy jsou zařízení která obepnou váš penis a vytvoří kolem něj vakuum, tím zvyšují průtok krve v penisu. Vákuové pumpy nejčastěji doporučují i lékaři při léčbě impotence.
Bathmate je nový druh vákuové pumpy, která funguje jedinečným způsobem, tak že zvětšení penisu je trvalé. Bathmate využívá vodu k vytvoření přetlaku kolem penisu. Rovnoměrný tlak nabuzuje skvělý pocit (stejně jako orální sex) a zároveň prokrvuje cévy penisu. Krevní řečiště vašeho penisu bude pevnější a pružnější, a udrží více krve. Dále Bathmate pracuje velmi podobně jako penis Extender. Odsání vzduchu způsobuje drobné trhlinky v tkáni penisu, které jsou brzy zaplněny pomocí buněčného růstu. Trvalé zvětšení penisu se neprojeví ihned, ale během několika týdnů zjistíte, že váš penis již není tak ochablí jako dříve, ale právě naopak je skvěle vzpřímený:o)

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení
 

bdsm_fetis_latex_spanking

Prohlížíte si web s erotickou a sexuální tématikou, pro užití tohoto webu a veškerých služeb zde poskytovaných musíte splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s nimi

1. Jsem zletilý/á a je mi více než 18 let. Jsem starší, než ukládá zákon státu, ve kterém se nacházím pro vstup na erotické stránky a není státem, ve kterém je vstup na erotické stránky zakázán/omezen

2. Materiály na této stránce jsou určené jen pro soukromé využití a jen pro mou potřebu

3. Na stránky vstupuji dobrovolně a nijak mne erotický materiál nepohoršuje

4. Budu dbát na to, abych neumožnil přístup na tyto stránky osobě mladší 18-ti let

5. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami a jsem si vědom/a, že za porušení těchto pravidel mi hrozí občanskoprávní, nebo trestní stíhání

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení