Sexuální rutina a jak se jí vyhnout

sexualní rutina, erotikaSexuální rutina a otázka jak se jí vyhnout je něco co trápí snad všechny páry, které jsou spolu již delší dobu. Jak se jí vyhnout? Nikdo z nás nemá rád, když z věci, která nás baví se stane tvrdá dřina a rutina. Stejná postel, stejný partner, stejné polohy, stejný den a stejná hodina. To by zabilo i nejžhavější sexuální vášeň. Co s tím? Přinášíme několik typů jak si obohatit sexuální život, a vyvarovat se tohoto zabijáka sexu.

Je důležité, aby jste v sexu neviděli povinnost. Čas na sex má být stanoven dle přání a chuti obou partnerů. Je jedno kdy a je jedno kde. Vyvarujte se stanovení sexuálních pravidel, která začínají ve středu večer po seriálu.

Buďte přístupní novým sexuálním zkušenostem. Zapojte sexuální fantazie, komunikujte s partnerem o svých přáních, představách i pocitech. Sexuální fantazie proměňte v sexuální hry. Hra je velmi dobrým nástrojem v boji se zákeřnou postelovou rutinou.

Při každém sexu se snažte dávat i přijímat rozkoš v plném rozsahu. Nezapomínejte na předehru. Ano občas vztah obohatí rychlovka bez předehry, ale pamatujte na to, že jen občas a že jde o okořenění sexu. Obzvláště pro ženy je důležitá předehra, protože stimuluje jejich tělo k dosažení orgasmu.

Buďte pozitivně naladěni na změny v sexuálním životě. Nové pozice, nová místa, sexuální hry, erotické hračky i stimulanty. Vše je dovoleno, pokud jsou tomu oba partneři přístupní. Odhoďte stud a sex si užívejte.

Nic před partnerem nehrajte ani netajte. Není k tomu žádný důvod. Váš partner je přeci člověk se kterým sdílíte své soukromí i intimitu.

Pokud máte děti, je důležité si vyhradit prostor a čas kde budete jen vy dva, bez rušivých vjemů které děti rády a často vyvolávají, pokud se jim nevěnuje pozornost.

Smyslná masáž, svůdné erotické prádlo, romantická atmostéra… To vše jsou atributy, které probouzí chuť na sex, a dávají Vám možnost zkoumat a objevovat erotogenní zóny Vašeho partnera a věřte tomu, že stálým přílivem sexuálních podnětů ve vztahu udržíte Vaši sexuální vášeň živou.

Ukažte sám na sobě pomocí svých rukou a erotických pomůcek co se Vám líbí. Nejen že Váš partner bude vzrušen erotickou hrou, kterou mu předvedete, ale ukážete mu i místa a techniky které Vás vzrušují a kterých chcete, aby se dotýkal. Veďte jeho ruce i jazyk do svých tajných místeček .Vaše tělo je plné erotogenních zón a sex poskytuje nepřeberné množství úžasně vzrušujících věcí, které si ani nedokážete představit.

Vždy si pamatujte, že existuje svět sexu, který nabízí nekonečné možnosti rozkoše. Je ale třeba hodně práce, aby jste objevili tyto nikdy nekončící možnosti. Existuje nepřeberné množství možností jak dosáhnout orgasmu, jde jen o to dát si tu práci s objevováním a prohlubováním možností které Vám sex může nabídnout.

Máte na výběr. Buď zapadnete do sexuální rutiny, a nebo se pustíte na dlouhou cestu sexuálního dobrodružství.bdsm_sex

Zbavte se nevhodných zažitých chimér, že kvalitní sexuální život je pouze pro zadané páry, či obráceně je dostupný pouze svobodným.

Nevymlouvejte se na dlouholetý vztah. Vždyť existují miliony manželských párů, kteří i po dlouhých letech manželství vedou plný a vzrušující sexuální život. Pamatujte si, že je to pouze sexuální rutina je důsledek Vaší lenosti.

Učte se, zkoumejte, objevujte, hrajte si.

Mějte na paměti, že v sexu vítězí kvalita nad kvantitou. Není podstatné, jestli s partnerem provozujete sex obden či jednou za měsíc. Důležité je, že oba partneři jsou spokojení a sex je naplňuje.

Dobrá rada nakonec. Sáhněte si do svědomí a uvědomte si, jestli jste, jak Váš vztah léty jde, na něco nezapomněli. Mazlení, polibky či letmé doteky, které partnera pomalu postupně dostávají do varu když spolu trávíte den.

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení
 

bdsm_fetis_latex_spanking

Prohlížíte si web s erotickou a sexuální tématikou, pro užití tohoto webu a veškerých služeb zde poskytovaných musíte splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s nimi

1. Jsem zletilý/á a je mi více než 18 let. Jsem starší, než ukládá zákon státu, ve kterém se nacházím pro vstup na erotické stránky a není státem, ve kterém je vstup na erotické stránky zakázán/omezen

2. Materiály na této stránce jsou určené jen pro soukromé využití a jen pro mou potřebu

3. Na stránky vstupuji dobrovolně a nijak mne erotický materiál nepohoršuje

4. Budu dbát na to, abych neumožnil přístup na tyto stránky osobě mladší 18-ti let

5. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami a jsem si vědom/a, že za porušení těchto pravidel mi hrozí občanskoprávní, nebo trestní stíhání

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení