Sex po telefonu čti Sex doma bez partnera

Sex po telefonu i erotické sms jsou nezanedbatelnou sexuální praktikou která okoření náš sexuální vztah, či je schopen rozehnat sexuální nudu. Svůj velký význam má sex po telefonu i pro vztah na dálku. Dává Vám možnost jak si užít sex doma, pokud Váš partner zrovna není k dispozici.

Mnoho lidí ho používá jako mocnou zbraň ke svádění. Nepodceňujte tuto praktiku a budujte svůj vztah i v online rovině. Doporučujeme Vám sex po telefonu zahrnout do svých sexuálních praktik. Nemáme zkušenosti? Kde začít? A jak si sex po telefonu užít naplno? Erotika je nedílnou součástí našich životů, tak proč se ochudit o tuto sexuální zkušenost? K ruce si můžete vzít i své oblíbené sexuální pomůcky.

bdsm-sex-po-telefonu

Proč zahrnout sex po telefonu do svých sexuálních praktik

Sex po telefonu je velmi smyslná a zábavná hra. Nemusí to být pouze jednorázová zkušenost, při které se oba účastníci při vzájemné poslechu sexuálně uspokojí. Udělejte z toho žhavou erotickou výzvu, říkejte, co cítíte a co si přejete. Vaše sexuální představy které nastíníte, při sexu po telefonu budou později splněny.

Pokud máte vztah na dálku či jste s partnerem od sebe na delší dobu odloučeni, je sex po telefonu skvělá příležitost jak si sex s partnerem užít. Dává Vám to i možnost prozkoumat partnerovi sexuální fantazie a vše co by jste spolu dělali kdyby jste byli odloučeni.

A bez debat, je sex po telefonu skvělá příležitost jak udržovat Váš sexuální náboj stále ve vysokých otáčkách.

Jak začít budovat svůj online vztah

Pokud nemáte s touto sexuální praktikou zkušenosti, je důležité, aby jste se myšlenkou na sex po telefonu s Vaším partnerem cítili nadšeni. Erotická konverzace mezi partnery je naprosto přirozenou záležitostí. Stejně jako používání erotických pomůcek.

Ubezpečte se, že Vás ani partnera nečeká žádný důležitý telefonní rozhovor. Jinak se Vám může stát, že Vaše hra bude přerušena. Případně si připravte erotické pomůcky, které budete během hovoru potřebovat a informujte o nich partnera, aby se mohl při hovoru zapojit a případně si určité praktiky vyžádat.

Začněte tím, že požádáte partnera, ať Vám řekne co právě dělá a co si představuje. Podle jeho odpovědi směřujte sexuální konverzaci.

Můžete začít nějakou společnou sexuální zkušeností či fantazií o které jste spolu mluvili. Rozhovor může začít i tím, že mu řeknete, co máte na sobě a co si představujete, že s ním v tuto chvíly děláte. Zapojte ho do hovoru.

Pomalu směřujte tok rozhovoru tam, kam chcete. Pokud jsi dva lidé jsou intimně blízcí, není problém svést rozhovor na sex. Mozek pak automaticky vyvolá příjemné vzpomínky a představy, které vašeho partnera začnou vzrušovat.

Buďte přirození, není třeba se nutit ke smyslnému tónu hlasu. Pocit vzrušení přijde sám. Úplně Vám postačí, když si vyvoláte společnou erotickou vzpomínku a půjde to samo. Falešný erotický tón hlasu může Váš partner snadno odhalit a uzavřete si možnost dalšího společného budování online vztahu.

Dalším klíčem pro Vás může být, že si vzpomenete na sexuální přání svého partnera a svou sexuální fantazii povedete tímto směrem. Nejen že si sex po telefonu užijete, ale povede to i k dalšímu sexuálnímu rozvoji reálného sexu.

Vyzkoušejte v rozhovoru téma sexuálních pozic či míst kde jste spolu sex ještě neprovozovali. Zjistíte tak další sexuální informace a praktiky které Váš partner preferuje, či nemá odvahu vyzkoušet.

Uvidíte, jak rychle se dostanete do varu a jak Vás sex po telefonu bude vzrušovat.

Jak si online sex správně užít

Zapomeňte na okolní svět a plně se ponořte do sexuálních představ svých i svého partnera.

Tento druh vzrušení je velmi smyslný, naslouchejte hlasu na druhé straně, vnímejte ho všemi smysli a dejte si na čas při jeho vychutnávání. Nemějte falešný stud při používání erotických pomůcek. Buď je zapojte sám a partnera informujte, nebo reagujte na partnerova přání pokud si je on přeje použít. Nechte se od něj navádět a informujte ho o tom co děláte a o pocitech, které při tom vnímáte.

Dobrým nástrojem pro oboustranné vzrušení jsou erotické fotky, které si navzájem zašlete.

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení
 

bdsm_fetis_latex_spanking

Prohlížíte si web s erotickou a sexuální tématikou, pro užití tohoto webu a veškerých služeb zde poskytovaných musíte splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s nimi

1. Jsem zletilý/á a je mi více než 18 let. Jsem starší, než ukládá zákon státu, ve kterém se nacházím pro vstup na erotické stránky a není státem, ve kterém je vstup na erotické stránky zakázán/omezen

2. Materiály na této stránce jsou určené jen pro soukromé využití a jen pro mou potřebu

3. Na stránky vstupuji dobrovolně a nijak mne erotický materiál nepohoršuje

4. Budu dbát na to, abych neumožnil přístup na tyto stránky osobě mladší 18-ti let

5. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami a jsem si vědom/a, že za porušení těchto pravidel mi hrozí občanskoprávní, nebo trestní stíhání

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení