Petting orgasmu bez pohlavního styku

Hledáte nové sexuální praktiky, kterými okořenit svůj sexuální život? Ukažte svému partnerovi, že ho dokážete dovést k orgasmu i bez sexuálního styku. Petting není nic složitého ani nic co by jste již ve svém sexuálním životě nezkusili. V určité fázi života jste ho jistě praktikovali. Stačí si jen vzpomenout. Každý z nás v době dospívání s dětskou rafinovaností tuto techniku používal. Praktikuje se pomocí polibků na celé tělo, mazlení se a masturbace, ovšem bez konečného průniku, jak jsme si zvykli během následujícího sexuálního života.

Věřte tomu, že i po letech můžeme tuto sexuální praktiku s úspěchem oprášit a těžit z ní.

Zbavte se svých zábran vůči partnerovi i svého studu. Buďte si jisti, že jste k experimentování připraveni. Je to velmi důležité, neboť Vaše sexuální zkušenost se bude skládat s dotyků a líbání celého partnerova těla. Prozkoumávání a líbání všech zákoutí a skrytých míst. Tento sex bude složený s polibků, předehry i masturbace. Vše co vede k orgasmu je dovoleno.

petting-sex

Máte v ruce velký nástroj jak prozkoumat tělo svého partnera a naopak mu sdělit kde a jak intenzivní jsou Vaše erotogenní zóny. Zpočátku se vyhněte oblastem genitálií, ty jsou většinou nejvíce erotogenní a prozkoumávejte spíše místa, o kterých to netušíte. Můžete objevit malý poklad. Možná najdete partnerovu erotogenní zónu, o které netuší nic ani on.

Nastudujte si ženské a mužské erotogenní zóny.

Rty

Vaše ústa a rty jsou neomylnou zbraní v sexuálních hrách. Použijte je ve všech aspektech. Nebojte se s nimi útočit. Praktikujte nejen orální sex ale využijte je i při líbání, lízání a hlaďte svými rty partnera po celém těle. Orální sex by měl být třešničkou na Vašem sexuálním dortíku.

Se rty můžete používat již takřka klasické triky jako je šlehačka, krém, čokoláda nebo různé jedlé gely s příchutí

Mazlení a svádění

Nebojte se mazlit a hrát si s každou částí partnerova těla. Použijte techniky nastudované s erotických masáží, romantickou večeři při svíčkách či vanu plnou voňavé pěny. Dejte si práci s přípravou večera, vyplatí se Vám to. Naleznete mnoho možností kterými je možno se nechat inspirovat. Pamatujte si, že nic se nemá odbývat a při Pettingu to platí dvojnásob. Váš i partnerům orgasmus záleží na atmosféře a vhodné hře, ne na konečném styku.

Masturbace v páru

Máte za to, že masturbace je TABU a že slušní lidé nemasturbují nebo se tím tají? Sexualita člověka je složena na dvou možností, sexuální styku nebo s masturbace. Nemáte zkušenost se sebeukájením před partnerem? Veřte tomu, že společná masturbace je velmi silným sexuálním prožitkem. Petting Vám dává možnost tuto sexuální praktiku vyzkoušet v páru, aniž by jste měli pocit, že si Váš partner o Vás bude myslet něco co nechcete.

Použijte sexuální fantazie. Vyměňte si role. Můžete být puritánskou dívkou, která ještě neměla sex či se vžijte do role že jste sexy chlap a Váš protějšek lovená kořist. Proč ne? Tyto hry mohou být velmi zábavné.

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení
 

bdsm_fetis_latex_spanking

Prohlížíte si web s erotickou a sexuální tématikou, pro užití tohoto webu a veškerých služeb zde poskytovaných musíte splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s nimi

1. Jsem zletilý/á a je mi více než 18 let. Jsem starší, než ukládá zákon státu, ve kterém se nacházím pro vstup na erotické stránky a není státem, ve kterém je vstup na erotické stránky zakázán/omezen

2. Materiály na této stránce jsou určené jen pro soukromé využití a jen pro mou potřebu

3. Na stránky vstupuji dobrovolně a nijak mne erotický materiál nepohoršuje

4. Budu dbát na to, abych neumožnil přístup na tyto stránky osobě mladší 18-ti let

5. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami a jsem si vědom/a, že za porušení těchto pravidel mi hrozí občanskoprávní, nebo trestní stíhání

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení