Manželka nebo milenka? Která role je pro ženy výhodnější?

bdsm vztahyJistě jste si již někdy položily otázku, který vztah je pro ženu výhodnější? Je lepší být manželka nebo milenka. Obě role mají svá pro i proti. Pravdou zůstává, že manželka chce být milenkou a milenka zase manželkou. Jedna druhé závidí klady její pozice, ale nevidí nebo nechtějí vidět rub svého potencionálního postavení ve vztahu, o které tolik usilují.

Žhavý sex, romantika při svíčkách, roztoužené sms, nádech erotického tajemství a zakázaného ovoce, ale také hodiny čekání kdy se milovaný ozve. Dny a noci prochozené s myšlenkou na prázdnou postel, ve které se není ke komu přitulit. Návštěvy kina a divadla bez doprovodu. To je role, ve které se ocitá milenka.

Domov, teplá večeře, společně nažité roky vztahu. Důvěra, společní přátelé a zájmy. Sdílení společných radostí i starostí, výchova dětí i návštěvy příbuzných. Ale také strach, že přijde milenka a rozmetá roky pracně budované teplo domova. Stereotypní sex ale také tolerance k chybám i zlozvykům, kterými oplývá náš manžel. To je pozice, manželky.

Manželka považuje milenku vetřelce, které ho je nutno vygumovat z povrchu zemského. Milenka zas manželku za něco k čemu náš milenec přišel vlastně omylem a vůbec si ho nezaslouží.

Manželka

Manželka má na manžela papír a tím vlastně podle zákona náleží jí. Což je dvojsečné, protože i manžel má na ní papír a tak se k ní nechová stejně jako k milence. Je už jeho a tak nemusí tolik žárlit ani se snažit o její přízeň. Na druhou stranu manželka může utrácen manželovi peníze, mít s ním kupu dětí, být na něj nechutná třeba kvůli milence a dělat mu scény. Plánovat společné návštěvy rodiny i dovolené. Manželka musí prát, vařit a starat se o manžela. Pečovat o něj ve chvílích kdy umírá na nejtěžší mužskou nemoc, kterou je rýmička. Manželka musí řešit nejen společné problémy, ale i problémy muže. Krom toho, že ji z toho bolí hlava, posiluje to vztah. Manželka musí být věrná a má právo mít sex pouze a manželem. Manželka není již tak atraktivní a neokoukaná jako milenka, ale má sním společnou minulost, majetek, zájmy a vytvořené pevné kořeny. Manžel za dobu trvání vztahu s manželkou do ní investuje o hodně víc peněz. Pokud má manželka pocit, že její manžel tráví mimo její dosah moc času, může tomu učinit přítrž v podobě itineáře akcí na které je třeba se společně dostavit.

 

Milenka

Milenka, je stále svobodná a můžete si vlastně dělat, co chce. Užívat si svoje zájmy a koníčky. Milenec s ní nemůže trávit tolik času a neví kde, kdy a s kým co dělá. Žárlí a snaží se jí svou lásku dokazovat, vynahradit čas, který musí trávit s rodinou. Protože okolo ní je určitě spousta nezadaných mužů a on si milenku nemůže přivázat za nohu ke stolu. Milenka nemůže dělat scény, a to ani kvůli manželce. Hrozí jí totiž, že bude vyměněna za milenku chápavější a vděčnější. Milenka nemusí milenci prát, žehlit ani vařit. Rozčilovat se se zapáchajícími ponožkami, ani sbírat ustříhané nehty z palců u nohou po svém hnízdečku lásky. Pokud je ovšem milenec nemocný či na dovolené s rodinou, milenka musí trpělivě čekat, až na ni přijde čas. Milenka nemusí řešit milencovi problémy ani jeho špatné nálady. Má právo si milence vyslechnout a případně pofoukat či mít na něj náladu až on bude mít příjemnější náladu. Milenka nemusí být věrná, může mít i několik milenců. Vždyť její milenec je nevěrný manželce, tak proč ona by také nemohla. Milenka je většinou mladší a hezčí a tak má nad manželkou navrch. Milenka může bez obav přijímat dárky i peníze, nejdou totiž ze společného rozpočtu. Když se milenka stane manželkou, hrozí jí že bude vychovávat cizí děti. Musí trpělivě čekat až milenec bude mít čas a to jí manželka může kdykoliv zhatit neplánovanou akcí.

 

podvazky, madam

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení
 

bdsm_fetis_latex_spanking

Prohlížíte si web s erotickou a sexuální tématikou, pro užití tohoto webu a veškerých služeb zde poskytovaných musíte splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s nimi

1. Jsem zletilý/á a je mi více než 18 let. Jsem starší, než ukládá zákon státu, ve kterém se nacházím pro vstup na erotické stránky a není státem, ve kterém je vstup na erotické stránky zakázán/omezen

2. Materiály na této stránce jsou určené jen pro soukromé využití a jen pro mou potřebu

3. Na stránky vstupuji dobrovolně a nijak mne erotický materiál nepohoršuje

4. Budu dbát na to, abych neumožnil přístup na tyto stránky osobě mladší 18-ti let

5. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami a jsem si vědom/a, že za porušení těchto pravidel mi hrozí občanskoprávní, nebo trestní stíhání

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení