Jak zintenzivnit mužský orgasmus

Někteří lidé věří, že každý člověk má schopnost dosáhnout orgasmu, jen u žen je to o něco složitější. Ano je to pravda, a proč za to mužům na oplátku nedopřát intenzivnější orgasmus. Pravdou totiž naopak není to, že muž má orgasmus vždy stejně intenzivní.

Dva typy orgasmu

Základní věc, kterou by jste měli vědět je to, že existují dva druhy orgasmu. Klasický orgasmus, který známe všichni, během několika okamžiků veškerá stimulace najednou exploduje. A méně zmámí orgasmus, který jsme zažili třeba jako děti, ten přichází pomalu a šíří se postupně celým tělem ve vlnách. Zkuste si vzpomenout, co Vám v dětství udělalo takovou radost až jste se celý od hlavy k patám chvěli a nebyli jste schopni toto chvěli ovládat.

Stimulujte vzrušení

Tato technika pro zvýšení prožitku mužského orgasmu je jasná. Postupně zvyšujte sexuální vzrušení muže. Od letmého dotyku veďte muže jeho vzrušením pomalu dále a ubírejte či přilévejte olej do probouzejícího se sexuálního ohně Vašeho partnera.

Muž se snadno vzruší vizuálním podnětem

bdsm domina, sex magazínVizuální stimulace je pro muže velmi důležitá. Váš pohled či gesto může muže vzrušit víc, než si umíte představit. Používejte techniku vizualizace. Správný make-up, úsměv, výstřih či vůně je důležitější než jen když mu slovně řeknete, co vše ho s Vámi v sexu čeká.

Skvělá strategie je moment překvapení, když ji zvolíte jako strategii a budete svému partnerovi připravovat pravidelně v nepravidelných etapách malá sexuální překvapení. Ve chvíli kdy Vás políbí, převezměte aktivitu a začněte si hrát s jeho jazykem v ústech, opatrně ho při tom kousněte do rtu a svou ruku zasuňte do jeho kapsy u kalhot, co nejblíže penisu.

Podnět v jeho mozku se spustí a Vy začnete cítit jeho erekci. Ve chvíli kdy se ujme aktivity a jeho pohyb bude směřovat k rozepnutí poklopce, přejměte aktivitu Vy a připravte se na manuální stimulace.

Pokud má něco pro muže stejnou hodnotu jako orální sex, je to zvukový stimul. Dejte průchod svému sexuální vzrušení i přes hlasivky. Nebojte se slovfelace, kouření ani vzdechů. Ve chvíli kdy do Vás muž vniká, nebo se blížíte k orgasmu odhoďte absolutně veškeré zábrany.

Podívejte se na penis jako na joystick a uvidíte malé stop tlačítko. Když ho při stimulaci rukou jemně zmáčknete a podržíte, zabráníte tak průtoku krve a hra s mužským vzrušením bude pro vás oba ještě zábavnější.

Pro muže je velmi vzrušující, když vidí, jak si jeho partnerka sex s ním užívá a když se mu povede ji dostat k orgasmu s velkou intenzitou. Zábrany a stud odhoďte stranou, užívejte si sex jak to cítíte. Budete překvapeny, jak neuvěřitelně to na muže působí.

Střídání sexuálních pozic a orgasmus

Pro maximální požitek, by jste měli během sexuálního styku měnit pozice. Je dobré vyzkoušet, které polohy vám společně vyhovují, a zkoušejte ho překvapit novými nápady na vyzkoušení. Muže velmi stimuluje různý úhel penisu při sexuálních polohách, pokud začnete mít pocit, že se partner blíží k vrcholu můžete jemně začít hladit jeho varlata, nebo se trochu vysunout ze spojení a nechat si třít vstup do pochvy špičkou penisu a pak ho opět nechat proniknout v celé jeho délce. Muž již nemůže svůj orgasmus zastavit a Vy mu poskytnete možnost větší stimulace a plnějšího orgasmu.

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení
 

bdsm_fetis_latex_spanking

Prohlížíte si web s erotickou a sexuální tématikou, pro užití tohoto webu a veškerých služeb zde poskytovaných musíte splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s nimi

1. Jsem zletilý/á a je mi více než 18 let. Jsem starší, než ukládá zákon státu, ve kterém se nacházím pro vstup na erotické stránky a není státem, ve kterém je vstup na erotické stránky zakázán/omezen

2. Materiály na této stránce jsou určené jen pro soukromé využití a jen pro mou potřebu

3. Na stránky vstupuji dobrovolně a nijak mne erotický materiál nepohoršuje

4. Budu dbát na to, abych neumožnil přístup na tyto stránky osobě mladší 18-ti let

5. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami a jsem si vědom/a, že za porušení těchto pravidel mi hrozí občanskoprávní, nebo trestní stíhání

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení