Co je Petting

petingNáš sexuální život stále obohacují nové sexuální pojmy. Mezi ně patří i slovo Petiing. Pojďme si říct jak rozšířit nejen svůj sexuální slovník ale i své sexuální dovednosti. Než sexuologové začali používat slovo Petting, běžně tuto praktiku označovali slovem mazlení, což ovšem nevystihuje úplně zcela podstatu této praktiky.

Co je Petting?

Petting je sexuální praktika, která je typická pro dobu dospívání. Zahrnuje líbání, mazlení a procvičování různých sexuálních praktik a her, které mohou vést až k orgasmu, ale bez konečného sexuálního styku. Je to vlastně sex bez průniku. Tato sexuální praktika umožňuje maximální tělesný kontakt s využitím všech sexuálních praktik vyjímaje pohlavní styk.

Proč Petting zahrnout do sexuálního života?

Vzpomeňme si, jak jsme byli ohromeni z každé nové sexuální zkušenosti v našem dospívání. Jaký význam pro nás měl každý dotek i polibek. Každé pohlazení nás vzrušovalo, i když jsme si byli jisti, že sexem to neskončí. Ten jsme začali objevovat až později. Zkusme na chvíli zapomenout, že celá předehra je jen předehra ke konečnému sexuálnímu styku. Existuje mnoho způsobů jak vyvolat sexuální vzrušení i vyvrcholení a způsoby jako Petting nás vrátí do doby, kdy vše mělo nádech tajemna. Využijme potencionálu, který nám tyto praktiky nabízí.

Jaké jsou výhody

Tato sexuální praktika má nespočet kladů. Mezi dvě největší plus Pettingu patří detailnější seznámení se s vlastním i partnerovým tělem, a druhou asi největší předností je poznání klíčových erotogenních zón. Dozvíte se o sobě, co Vás vzrušuje a tím směrem můžete zaměřit svou kreativitu. Praxe Vám ukáže další důmyslné cesty jak se dostat za hranice rozkoše, které máte nastavené a jak objevovat a překonávat ty další.

Má pro mě Petting cenu?

Možná přemýšlíte nad tím, že pro Vás nemá tato technika smysl, protože vedete normální sexuální život. Vzpomínejte, co Vám v mládí tato technika poskytla, jak velké vzrušení jste cítili a jaké nezvyklé techniky jste byli schopni vymyslet, aby jste dosáhly Vy i Váš partner vyvrcholení. Sami usoudíte, jestli má cenu Petting znovu oprášit a vkomponovat do svého sexuálního života.

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení
 

bdsm_fetis_latex_spanking

Prohlížíte si web s erotickou a sexuální tématikou, pro užití tohoto webu a veškerých služeb zde poskytovaných musíte splňovat níže uvedené podmínky a souhlasit s nimi

1. Jsem zletilý/á a je mi více než 18 let. Jsem starší, než ukládá zákon státu, ve kterém se nacházím pro vstup na erotické stránky a není státem, ve kterém je vstup na erotické stránky zakázán/omezen

2. Materiály na této stránce jsou určené jen pro soukromé využití a jen pro mou potřebu

3. Na stránky vstupuji dobrovolně a nijak mne erotický materiál nepohoršuje

4. Budu dbát na to, abych neumožnil přístup na tyto stránky osobě mladší 18-ti let

5. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami a jsem si vědom/a, že za porušení těchto pravidel mi hrozí občanskoprávní, nebo trestní stíhání

Ohodnoťte nás
Děkujeme za Vaše hodnocení